EST   ENG  

Dr. Ulf Möller´i kursused!

RSK Toominga koos Toominga Tall´iga teatab, et seoses eelregistreerunud osavõtjate viimase hetke äraütlemistega jäävad dr. Ulf Möller`i kursused 22–23. oktoobril käesoleval aastal ära.


Oktoober 2010


RSK Toominga koostöös Toominga Tall´iga pakub erakordset võimalust tulla treenima ja saama õpetust mitmekordse noorhobuste maailmameistri                   dr. Ulf Möller`i käest 22 – 23. oktoobril käesoleval aastal.

Kahjuks on osalejate kohtade arv piiratud, mis seab antud üritusele mõningad kitsendused.

Paljude huviliste olemasolu korral on võimalus üritust korrata.

Treeningutest osavõtta soovijatel või treeningute jälgimisest huvitatutel palun registreeruda e-mailil tall@toomingatall.ee või võtta eelläbirääkimisteks ühendust Maiken Lepiste tel. +372 53 817 867 või e-mailil maiken@toomingatall.ee .


Momendil käivad Toominga Talli poolt läbirääkimised, et tuua Eestisse ühe maailma parima noorhobuste ratsastaja ja asjatundja dr Ulf Mölleri. Kõigil huvilistel palume aegsalt kontakteeruda!
Täpsem informatsioon ilmub septembri kolmandal dekaadil meie koduleheküljel.
September 2010


Valmis uus kodulehekülg. Kodulehelt leiab kõik talli poolt pakutavad teenused ja tooted, samuti on lisatud info müügihobustest, kes põlvnevad Euroopa tipp koolisõiduhobuste liinidest.

Toominga Tall alustab koolisõidu treeningvõistluste korraldamisega, võistluste kohtunik on Heidi Svanborg-Lodman. Treeningvõistlused on heaks võimaluseks näha oma hobuse valmisolekut.  Päeva lõpetuseks annab Heidi kaasa häid soovitusi  ja nõuandeid oma partneri edasiseks treenimiseks.1 juuli 2010


Toominga Tallis alustas tööga uus tiim, kuhu kuuluvad Maiken Lepiste, Helena Poom ja Mariliis Kirejev. Tiimi liikmetel on kogemused nii hobusekasvatuse kui ka ratsaspordi alal, kusjuures omaltpoolt pakuvad nad rohket energiat ja läbilöömist talli edendamises.
Jõudu uuele tiimile!


Alates 1. juulist  tegutseb Heidi Svanborg-Lodman igapäevaselt Toominga Tallis. Erakordne võimalus treenida asjatundja käe all. Treeningtunnid kokkuleppel.18- 21 märts 2010


Toominga Tall
oli esindatud Tallinn International Horse Show'l, kus käidi tutvustamas pakutavaid  teenuseid ja tooteid.